Schoolteam

WIJ ZOEKEN COLLEGA'S: KLIK HIER!!

Directie: Stien Allaert

directie@wonterwijs.be

Administratie: Hanne Ballegeer

administratie@wonterwijs.be

Zorgcoördinator: Stefanie Devos en Luka Deleersnijder

zoco@wonterwijs.be

 

Zorgjuf: Elisabeth Boterdale en Britt Kerkhove

elisabeth.b@wonterwijs.be / britt.v@sgmeander.be

    

 

 

Peuter- en 1ste kleuterklas: Christine Moerman / Jessie Schelstraete

christine.m@wonterwijs.be / jessie.s@dekerselaargottem.be

 

2de- en 3de kleuterklas: Nele Vercamer

nele.v@wonterwijs.be

  

1ste graad lager: Laura De Wulf

laura.dw@wonterwijs.be 

   

2de graad lager: Justine Vervaecke

justine.v@wonterwijs.be

  

3de graad lager: Katleen Dobbelaere/ Thomas De Borggraeve

katleen.d@wonterwijs.be / thomas.db@wonterwijs.be

 

 

 

 

 

Kleuterturnen: Ilse Eggermont

ilse.e@wonterwijs.be

Turnen en zwemmen: Nick De Groote en Yarne Fiers

nick.dg@wonterwijs.be / yarne.f@wonterwijs.be

 

 

 

ICT: Frederik Degrande, Ewout Kok en Thomas De Borggraeve

 

 

Opvang: Stad Deinze

Middagtoezicht: Martine, Belinda en Fabien

X
Enter your Kleuter- en lagere school Wontergem username.
Enter the password that accompanies your username.
Loading