Team Grammene - Gottem

 

Inneke De Regge 

directie  inneke.dr@wongrago.be
Wim Cornil zorgcoördinator wim.c@wongrago.be 
An Vervaeke

juf peuter-  en eerste kleuterklas

afdeling kleuterschool Grammene

an.v@wongrago.be
Brigitte Ivens

juf tweede en derde kleuterklas

afdeling kleuterschool Grammene

brigitte.i@wongrago.be
Mieke Fockedey

juf eerste en tweede leerjaar

afdeling lagere school Gottem

mieke.f@wongrago.be
Greet Fack

juf derde en vierde leerjaar

afdeling lagere school Gottem

greet.f@wongrago.be
Eline Ornelis

juf vijfde en zesde leerjaar

afdeling lagere school Gottem

eline.o@wongrago.be
Elien Dossche

differentiatie en gym 

afdeling kleuterschool Grammene

elien.d@wongrago.be 
Ellen Schelstraete

opsplitsing tweede leerjaar + frans vijfde leerjaar

afdeling lagere school Gottem

 

Eleonora
Vander Beken 

kangeroeklas en ondersteuning tweede graad

afdeling lagereschool 
Gottem 

 
Elize Van Wassenhove

gym 

afdeling kleuterschool Grammene

 

 
Laura 

leerkrachtenplatform Gottem - Grammene - Wontergem

 
Elke Blancke

turnen 

afdeling lagere school Gottem
 

 
Anita Hautekeete 

kinderverzorgster

afdeling kleuterschool Grammene 

 
Frederik Degrande

 

 

 

 

ICT verantwoordelijke scholengemeenschap Deinze  

 

De opvang is in handen van De Duizendpoot (opvangdienst stad Deinze) 

ochtend- en avondopvang afdeling Grammene: Ria Vermeire

ochtendopvang afdeling Gottem: Huguette Van Hoo

avondopvang + middag Gottem: Eva Van Heddegem