Team De Kerselaar

WIJ ZOEKEN COLLEGA'S, KLIK HIER

         

 

Stien Allaert

directie  directie@dekerselaargottem.be
Stefanie Devos / Luka Deleersnijder

 

zorgcoördinator zoco@dekerselaargottem.be 
Hanne Ballegeer Administratie administratie@dekerselaargottem.be
An Vervaeke

juf peuter-  en eerste kleuterklas

an.v@dekerselaargottem.be
Brigitte Ivens

juf tweede kleuterklas

brigitte.i@dekerselaargottem.be
Elien Dossche juf derde kleuterklas elien.d@dekerselaargottem.be

Kaat Coussyn/

Jessie Schelstraete

  juf peuter- en eerste kleuter + zorg kleuters  
Georgy Leyseele kinderverzorgster georgy.l@dekerselaargottem.be
Stefanie Dierick kinderverzorgster stefanie.d@dekerselaargottem.be

Mieke Fockedey

 

juf eerste en tweede leerjaar

mieke.f@dekerselaargottem.be

Britt Vandekerkhove juf eerste en tweede leerjaar britt.v@sgmeander.be
Greet Fack

juf derde en vierde leerjaar

greet.f@dekerselaargottem.be
Elisabeth Boterdaele juf derde en vierde leerjaar (vrijdag) + zorg elisabeth.b@dekerselaargottem.be

Heirbrand Yentl  

juf vijfde leerjaar

yentl.h@dekerselaargottem.be
Eline Ornelis

juf zesde leerjaar

eline.o@dekerselaargottem.be

 

Lories Ilse

 

kleuterturnen

ilse.l@dekerselaargottem.be
Elke Blancke

turnen 

afdeling lagere school Gottem
 

elke.b@dekerselaargottem.be

 

De opvang is in handen van De Duizendpoot (opvangdienst stad Deinze)

ochtend- en avondopvang bij de kleuters: Ria Vermeire

ochtendopvang lagere school: Huguette Van Hoo

avondopvang lagere school + middag: Eva Van Heddegem

ICT door Ewout, Frederik en Thomas