Team De Kerselaar

Onze teamfoto van dit schooljaar ziet er een beetje anders uit... een foto met de nodige afstand...

         

 

Stien Allaert

  directie  directie@dekerselaargottem.be
Stefanie Devos

 

zorgcoördinator zoco@dekerselaargottem.be 
Nathalie Slock   Administratie administratie@dekerselaargottem.be
Hanne Ballegeer   Administratie administratie@dekerselaargottem.be
An Vervaeke

juf peuter-  en eerste kleuterklas

an.v@dekerselaargottem.be
Brigitte Ivens

juf tweede en derde kleuterklas

brigitte.i@dekerselaargottem.be

Mieke Fockedey

 

juf eerste en tweede leerjaar

mieke.f@dekerselaargottem.be

Interim Mieke: Britt Vandekerkhove   juf eerste en tweede leerjaar britt.v@sgmeander.be
Greet Fack

juf derde en vierde leerjaar

greet.f@dekerselaargottem.be
Eline Ornelis

juf vijfde en zesde leerjaar

eline.o@dekerselaargottem.be
Elien Dossche

 

differentiatie

kleuterschool

 

elien.d@dekerselaargottem.be 

Kaat Cousyn

 

kleutergym

kaat.c@dekerselaargottem.be

Heirbrand Yentl  

ondersteuning tweede graad

+ Frans vijfde leerjaar

+ zorg 2e en 3e graad

yentl.h@dekerselaargottem.be

 

 

 

 

tweede leerjaar (voormiddag)

+ zorg 1e graad

+ ict 

 
Elke Blancke

turnen 

afdeling lagere school Gottem
 

elke.b@dekerselaargottem.be
Andy Heyman   Ondersteunende leerkracht op donderdag andy.h@sgmeander.be
Emma Moerman   Ondersteunende leerkracht op maandag emma.m@sgmeander.be
Anita Hautekeete 

kinderverzorgster

anita.h@dekerselaargottem.be
Stefanie   kinderverzorgster  

 

De opvang is in handen van De Duizendpoot (opvangdienst stad Deinze)

ochtend- en avondopvang bij de kleuters: Ria Vermeire

ochtendopvang lagere school: Huguette Van Hoo

avondopvang lagere school + middag: Eva Van Heddegem