Team De Kerselaar

Onze teamfoto van dit schooljaar ziet er een beetje anders uit... een foto met de nodige afstand...

         

 

Inneke De Regge 

directie  inneke.dr@dekerselaargottem.be
Wim Cornil zorgcoördinator zoco@dekerselaargottem.be 
An Vervaeke

juf peuter-  en eerste kleuterklas

an.v@dekerselaargottem.be
Brigitte Ivens

juf tweede en derde kleuterklas

brigitte.i@dekerselaargottem.be
Mieke Fockedey

juf eerste en tweede leerjaar

mieke.f@dekerselaargottem.be
Greet Fack

juf derde en vierde leerjaar

greet.f@dekerselaargottem.be
Eline Ornelis

juf vijfde en zesde leerjaar

eline.o@dekerselaargottem.be
Elien Dossche

 

differentiatie

kleuterschool

 

elien.d@dekerselaargottem.be 

Vermaercke Sandrine

wordt tijdelijk vervangen door Emilie Mervielle

 

kleutergym

 

sandrine.v@dekerselaargottem.be

emilie.m@dekerselaargottem.be

Heirbrand Yentl  

ondersteuning tweede graad

+ Frans vijfde leerjaar

 

yentl.h@dekerselaargottem.be

 

De Wulf Laura

 

tweede leerjaar (voormiddag)

+ zorg lagere school

laura.dw@dekerselaargottem.be
Elke Blancke

turnen 

afdeling lagere school Gottem
 

elke.b@dekerselaargottem.be
Anita Hautekeete 

kinderverzorgster

 

 

De opvang is in handen van De Duizendpoot (opvangdienst stad Deinze) 

ochtend- en avondopvang bij de kleuters: Ria Vermeire

ochtendopvang lagere school: Huguette Van Hoo

avondopvang lagere school + middag: Eva Van Heddegem